Hakkımızda

Eren Kule Vinç Hakkında

  EREN KULE VİNÇ olarak 2000 yılından beri sizlere yurtdışında, 2012 yılından bu yana Türkiye ve yurtdışında hizmet vermekteyiz. Söz konusu kule vinç olduğunda Satılık-Kiralık Kule vinç alanında tüm projelerinize uygun kule vinç temin edilir. Firmamız İTK KAMMERLANDER Türkiye yetkili servisidir. Geniş servis ağı ile tüm kule vinçlerin Montaj-Demontaj işleri garantili yapılmaktadır. Inverter montajı ve programlama ile birlikte bütün marka ve modellerin yedek parçası bulunmakla birlikte,Arıza durumunda uzman servislerimiz elektrik,elektronik ve mekanik sorunları en kısa sürede çözmektedir. Bizim çalışma prensibimiz siz değerli müşterilerimizin projelerinin,bizim servis ağımızda ve bizim vinçlerimizle yükselmesidir. Başlıca hizmet verdiğimiz ülkeler:

( Katar – Dubai – Rusya – Ukrayna – Almanya – İtalya –  Irak- Özbekistan – Türkmenistan – Azerbeycan – Gürcistan – Kazakistan – Fildişi – Kenya – Kamerun – Senagal – Gine – Lübnan – Umman – Cezayir- Yemen – Suudi Arabistan – Türkiye )

Misyon & Vizyon

♦ Sektör kalitesini ve verimini artıracak teknoloji destekli tüm yenilikleri hızlı ve gelişmekte olan inşaat sektörüne sunarak,

♦ En kullanışlı ve en iyi fiyatlı marka olarak tüm şantiyelere sağladığımız finansman tasarrufunu garanti ederek,

♦ İnşaat alanında kule vinçlerin verimli, güvenli ve kusursuz çalışmasını sağlayarak hedeflemektedir.

♦ Değerler ♦ Güvenirlik ♦ İtibar ♦ Kalite ♦ Evrensel Vizyon ♦ Başarı

Politika Detayları

İnşaat firmalarının projelerinde işletmek üzere tedarik ettiğimiz İş Makinelerimizi (Kule Vinç), evrensel normlarda yüksek kaliteli ürün ve hizmetler olarak sunmak, Şantiyelerde maksimum verimliliği gözetmek, ürün ve hizmetlerimiz için yürürlükteki tüm mevzuat ve şartname ve standartlara uygun olarak mükemmel ve maksimalist memnuniyet sağlamak, iş ve işçi güvenliği için gerekli tüm uygulamaları hassasiyetle yerine getirerek, her yıl hedeflediğimiz ciro ve karlılığı şirketimize sağlamak ana politikamızdır.

Her türlü yasa, kanun ve yönetmelikler çerçevesinde kurum içi tüm personelini sürekli eğitimler ve kalite artırıcı yeni ve özgün yöntemler ile her türlü güvenlik önlemlerini alarak ve şirket talimatları doğrultusunda aldırarak, dışarıda daha rekabetçi, etik, güvenilir bir itibar yönetimini tesis edip uygularken, içeride personel tüm kadrolar arasında performans ölçümüne dayalı, sürekli iyileştirilen ve geliştirilen, verimliliği ve tasarrufu esas alan, minimum hata, maksimumum performans ilkeleri doğrultusunda sürekli iyileştirilen ve geliştirilen, yenilik ve değişime karşı heyecan ve motivasyon duyan özgün/model bir yönetim sistemi oluşturmak ve sürdürülebilir kılmak ve yürürlükteki kanun ve yönetmelikler çerçevesinde, çevre, mesleki sağlık ve güvenlik ile ilgili tehlikelerin tanımlanması, gerekli risk analizlerinin yapılarak tehlikeyi kaynağında önlemek ve sürekli olarak çevre, can ve mal güvenliğini tehlikeye atabilecek durumları minimize ederek çevrenin korunması, kirlenmenin önlenmesi ve kalite, çevre, mesleki sağlık ve güvenlik yönetim sistemlerinin sürekli iyileştirilmesidir.

Referanslarımız

Unutmayın, kaliteli malzeme kaliteli hizmet demektir.

Bizden Son Haberler

Whatsapp